Autentifikācija ar lietotājvārdu un paroli

vienu līmeni uz augšu  iepriekšējais  nākamais

Lai autentificētos Latvija.lv portālā izmantojot  lietotājvārdu un paroli, tajā izvēlas attiecīgais logo, skat. attēlu.

Autentifikācija ar Latvija.lv lietotājvārdu un paroli
Autentifikācija ar Latvija.lv lietotājvārdu un paroli

 

Tiek atvērta Latvija.lv sadaļa „Autentifikācija ar lietotājvārdu un paroli”, kurā iespējams autentificēties ar jau izveidotu Portāla lietotājvārdu un paroli vai reģistrēt jaunu.

Lai autentificētos ar esošu Portāla lietotāju, aizpildiet nepieciešamos laukus un nospiediet spiedpogu „Turpināt”.
Lai izveidotu jaunu lietotāja kontu , nospiediet „Reģistrēt jaunu”.
Tiek atvērta forma, kurā Portāla apmeklētājs aizpilda nepieciešamo informāciju jauna lietotāja reģistrēšanai un iepazīstas ar Portāla lietotājvārda un paroles izveidošanas un lietošanas nosacījumiem.
Lai apstiprinātu ievadīto informāciju un apliecinātu iepazīšanos ar Portāla lietotājvārda un paroles izveidošanas un lietošanas nosacījumiem, nospiediet „Turpināt”.

Lietotājs pats izveido savu unikālu lietotājvārdu un paroli un uzņemas pilnu atbildību par darbībām, kas veiktas, izmantojot šos identifikācijas līdzekli.

Pēc veiksmīgas lietotāja konta izveides un autentifikācijas Portāla labās puses autentifikācijas blokā tiek attēlota tikai konkrētam lietotājam pieejama vide, kur iespējams ērti sekot pieteikto e-pakalpojumu izpildei.

Lietotāja reģistrētie dati tiek saglabāti un izmantoti, lai sazinātos ar Lietotāju e-pakalpojumu ietvaros norādītās informācijas precizēšanai nepieciešamības gadījumā.

Ja neizdodas izveidot lietotāja kontu vai autentificēties ar jau izveidotu lietotājvārdu un paroli, lūdzu, ziņojiet uz e-pastu portals@vraa.gov.lv!

Šīs lapas saite: https://epakalpojumi.latvija.lv/Help/index.html?lvp_sign_lvp.htm