Lietotāja informācija

vienu līmeni uz augšu  iepriekšējais  nākamais

Lietotāja atgādinājumi

Lietotāja atgādinājumi ir paredzēti portālā autentificēta lietotāja atgādinājuma pieteikšanai.

Lietotāja atgādinājumi
Lietotāja atgādinājumi

Lai portāla lietotājs varētu pievienot atgādinājumu, tam ir jābūt kā autentificētam portāla lietotājam.

Saņēmēja vārds – atgādinājuma saņēmēja Vārds Uzvārds. Pie ekrānformas atvēršanas šis ievadlauks tiek aizpildīts automātiski ar tā lietotāja Vārdu Uzvārdu, kurš ir uzsācis atgādinājuma pievienošanu.
Saņēmēja personas kods – atgādinājuma saņēmēja personas kods. Pie ekrānformas atvēršanas šis ievadlauks tiek aizpildīts automātiski ar tā lietotāja personas kodu, kurš ir uzsācis atgādinājuma pievienošanu.

Piezīme! Izvēles sarakstā vērtības ir sakārtotas alfabētiski, līdz ar to, pēc noklusējuma izvēlēta ir pirmā vērtība, kuru lietotājs maina nepieciešamības gadījumā.

Nosūtīšanas datums – ievadlauks, kurā paredzēts norādīt paziņojuma nosūtīšanas datumu.
Laiks (hh:mm) – ievadlauks, kurā paredzēts norādīt paziņojuma nosūtīšanas laiku.
Atcelt nosūtīšanu pēc – ievadlauks, kurā norāda paziņojuma derīguma termiņu, t.i., norāda datumu, pēc kura vairs nav nepieciešams izsūtīt atgādinājuma paziņojumu.
Laiks (hh:mm) – ievadlauks, kurā norāda paziņojuma derīguma termiņu, t.i., norāda laiku, pēc cikiem vairs nav nepieciešams izsūtīt atgādinājuma paziņojumu.
Īss ziņojums / temats – ievadlauks, kurā paredzēts ievadīt paziņojuma tematu (Subject).
Izvērsts ziņojums – ievadlauks, kas paredzēts izvērsta paziņojuma teksta ievadīšanai (Content).

Piezīme! Ja, pie ekrānformas atvēršanas, ievaddatos padots atgādinājuma teksts, tad tas tiek attēlots ievadlaukā ‘Paziņojuma teksts’.

[Nosūtīt] – spiedpoga paredzēta autentificēta portāla lietotāja atgādinājuma pievienošanai notifikāciju rindai. Uzklikšķinot uz spiedpogas, tiek uzsākta atgādinājuma pievienošana, pēc veiksmīgas darbības izpildes, ekrānforma tiek aizvērta un sistēma atgriežas uz iepriekšējo ekrānformu.

Piezīme! Ja atgādinājuma pievienošana notikusi neveiksmīgi, tad ekrānforma netiek aizvērta, jo tajā tiek attēlots brīdinājuma paziņojums un lietotājam jāvadās pēc šī brīdinājuma tekstā norādītā.

[Atcelt] – spiedpoga paredzēta autentificēta portāla lietotāja atgādinājuma pievienošanas atsaukšanai. Uzklikšķinot uz spiedpogas, ekrānforma tiek aizvērta un bez izmaiņām sistēma atgriežas iepriekšējā ekrānformā.

Lietotājam iespējamas šādas darbības:

Pievienot atgādinājumu – lietotājs aizpilda vēlamos datus un pievieno atgādinājumu notifikāciju rindai.
Atcelt atgādinājuma ievadi – lietotājs var pārtraukt iesākta atgādinājuma vadīšanu un sistēma atgriežas izsaucošajā ekrānformā bez izmaiņu saglabāšanas.

Šīs lapas saite: https://epakalpojumi.latvija.lv/Help/index.html?lvp_ppk_user_info.htm