Pakalpojuma apakšpakalpojuma izvēle

vienu līmeni uz augšu  iepriekšējais  nākamais

Apakšpakalpojuma izvēle ir paredzēta pakalpojuma izvēlei gadījumā, ja vienam pakalpojumam ir piesaistīti vairāki vienas organizācijas apakšpakalpojumi, tas nozīmē, ka tiek attēlots lietotājam pakalpojumu saraksts.

Pakalpojuma izvēle ir iespējama no saraksta:

Saraksts – ir iespējami šādi varianti:
otiek attēlots pakalpojumu saraksts, ja izvēlētajai organizācijai ir definēti vairāki līdzīgi pakalpojumi;
ouzreiz ir pieejams konkrēti izvēlētais pakalpojums.

Lietotājam iespējams izvēlēties konkrētu pakalpojumu, kuru sniedz pirms tam izvēlētā organizācija.

Pakalpojumu saraksts, kurā attēlo to organizāciju pakalpojumus, kas saistīti viens ar otru, jeb līdzīgi, t.i., veidoti uz viena pakalpojuma bāzes. Lietotājam no pakalpojumu saraksta ir iespējams izvēlēties vienu pakalpojumu, kuru vēlas saņemt (konkrētā vietā un iestādē, jo šo izvēli lietotājs ir veicis pirms tam).

Pakalpojumu saraksts
Pakalpojumu saraksts
Atcerēties šo izvēli – izvēles rūtiņa lietotājam nav pieejama. Tajā tiek attēlota izvēlētā vai neizvēlētā atzīme, lietotājam to norādot pie teritoriju izvēles, līdz ar to, šī izvēle attiecas uz teritorijas atlasi.
Teritorija – izvēlētās teritoriālās vietas nosaukums:

o Mainīt – hipersaite, uz kuras uzklikšķinot iespējams mainīt teritorijas vietas nosaukumu (skat. aprakstu Pakalpojumam teritorijas izvēle).

Organizācija – izvēlētās organizācijas nosaukums:

o Mainīt – hipersaite, uz kuras uzklikšķinot iespējams mainīt organizāciju (skat. aprakstu Pakalpojuma organizācijas izvēle).

Pakalpojumu saraksts – tiek attēlots pakalpojumu saraksts. Katrs pakalpojuma nosaukums tiek attēlots kā hipersaite, uz kuras uzklikšķinot, tiek atvērts izvēlētais pakalpojums.

Pakalpojumu sarakstā iespējams:

mainīt teritoriju – lietotājs manuāli var mainīt teritoriju, atgriezties no pakalpojumu saraksta uz teritoriju sarakstu (skat. aprakstu Pakalpojumam teritorijas izvēle);
mainīt organizāciju – lietotājs manuāli var mainīt organizāciju, atgriezties no pakalpojumu saraksta uz organizāciju sarakstu (skat. aprakstu Pakalpojuma organizācijas izvēle);
atvērt pakalpojumu – uzklikšķinot uz pakalpojuma nosaukuma, kas attēlots kā hipersaite, tiek atvērts konkrēts pakalpojums (skat. aprakstu Pakalpojuma pamatinformācija).

 


Šīs lapas saite: https://epakalpojumi.latvija.lv/Help/index.html?lvp_ppk_subservice.htm