Norēķinu veikšana par Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes sniegtajiem pakalpojumiem.

EP217

1. Lai e-pakalpojums būtu pieejams, nepieciešams autentificēties ar elektroniskā paraksta, e-ID, vai internetbankas autentifikācijas līdzekli, uzklikšķinot uz attiecīgās ikonas, kas attēlojas iznirstoša loga veidā, atverot sadaļu “Mana darba vieta”, vai meklētājā atlasītā e-pakalpojuma apraksta skatījumā nospiežot uz saites “Autentificēties, lai uzsāktu pakalpojumu”.

2. Uzsākot e-pakalpojumu, jāiepazīstas ar e-pakalpojuma lietošanas noteikumiem un tie jāapstiprina, atzīmējot rūtiņu “Iepazinos ar norādīto informāciju”, un jāuzklikšķina uz spiedpogas "Tālāk".

3. Tiek atvērta e-pakalpojuma forma, kurā redzami visi tie Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pakalpojumi, par kuriem e-pakalpojuma ietvaros ir iespējams veikt apmaksu. Lai veiktu konkrēta pakalpojuma apmaksu, e-pakalpojuma formā jāizvēlas konkrētajam pakalpojuma nosaukumumam blakus esošā hipersaite "Skatīt".

4. Tiek atvērta e-pakalpojuma forma, kurā aplūkojamas maksas pozīcijas, kas attiecināmas uz izvēlēto pakalpojumu. Lai veiktu apmaksu par vienu vai vairākām izvēlētajām  maksas  pozīcijām, tās ir jāatzīmē uzklikšķinot uz pozīcijas raidpogas, beigās nospiežot uz spiedpogas "Veikt samaksu". Pakalpojuma lietotājs tiek novirzīts uz maksājuma veidni.

5. Informācija par personas izmantotajiem e-pakalpojumam ar tam piešķirtu identifikācijas numuru (uzsākšanas un pabeigšanas laiku), pieejama lietotāja profilā "Mana darba vieta" (<VĀRDS UZVĀRDS> portāla www.latvija.lv labajā augšējā stūrī).

6. Par e-pakalpojumā konstatētajām neprecizitātēm un nepilnībām iespējams ziņot, aizpildot kļūdas pieteikuma formu, kas pieejama noklikšķinot uz saites „Papildus opcijas” un izvēloties šķirkli „Ziņot par kļūdu”. Informācija par pieteikuma virzību tiks sūtīta uz Jūsu kļūdas pieteikumā norādīto e-pasta adresi.